Як визначитися з пакетом?

По-перше, запитайте себе, навіщо вам фотозйомка. Заради контенту для соцмереж? Для портфоліо? Можливо ви бажаєте сімейний портрет або просто прагнете подивитися на себе з іншого боку?   Пакет Light чудово підходить, якщо ми вже працювали разом, і вам треба швиденько освіжити ваші портрети.

 

Пакет Medium підходить майже для будь-якого виду зйомки, за виключенням сімейних або групових портретів більше, ніж на 7 персон. Саме з Medium я би порадила розпочати наше знайомство. 

 

Пакет Premium підійде у випадку, якщо ви хочете втілити багато ідей одразу, а також для групових портретів. 

 

Репортажна зйомка замовляється у тому випадку, якщо вам необхідно зафіксувати подію. 

Скасування / перенесення зйомки

Попередьте мене про запізнення, і я запитаю в адміністратора студії, чи є можливість продовжити час нашого перебування за додаткову оплату.

 

Якщо такої можливості немає, спробуємо вкластись у той час, який лишиться. Головне - не панікувати та зберігати хороший настрій.

 

Зверніть увагу, що вартість оренди студії та пакету фотозйомки не зменшується через запізнення.

просто.

Що робити, якщо я запізнююсь до студії?

Здійснюється згідно з правилами обраної фотостудії -  я обов’язково зверну на них вашу увагу. 

 

Хочу фотографуватись, але не можу

визначитися як

Так і напишіть у коментарі до замовлення. Ми поспілкуємося, і я запропоную декілька ідей спеціально для вас. Також допоможу із вибором фотостудії\локації, пораджу візажиста\перукаря та проконсультую щодо образу.

Форму замовлення заповнено. Що далі?  

Впродовж 24 годин я сконтактую з вами, щоби підтвердити бронювання фотозйомки, остаточно затвердити обраний вами пакет, внести додаткові побажання та обрати дату.   Якщо ви обрали пакет Medium або Premium, час та дату зустрічі визначимо за тиждень або два до фотосесії. Це необхідно для того, щоб познайомитись, зрозуміти, про що буде наша зйомка, обрати студію. Впродовж доби після зустрічі я забронюю фотостудію та надішлю у месенджер інформацію про час, дату, адресу та чек-ліст, який допоможе підготуватися.  

Якщо обрана нами студія вимагатиме передплату, я повідомлю номер рахунку, на який впродовж доби буде необхідно внести депозит для підтвердження бронювання. Обов’язково надішліть мені скрін оплати, щоб я могла вчасно передати його адміністратору фотостудії.

 

На фотозйомку бажано приїзжджати за 5-10 хвилин до початку. Оплата відбувається по завершенню, на банківський рахунок. На 15 день після фотозйомки я віддам вам готові світлини у кількості і форматі згідно з обраним пакетом.

 

Кількість відредагованих або надрукованих світлин можна збільшити за додаткову оплату. Також можна замовити термінову обробку фото за попередньою домовленістю та додатковою оплатою.

Як підготуватися до фотозйомки?

Дійсно вдалі знімки забезпечує не стільки крута локація, красива сукня чи вдалий макіяж, скільки ваш гарний настрій і довіра до фотографа. Вам має бути комфортно з людиною, яку ви обрали для фотозйомки, також напередодні ви маєте відпочити та виспатися. Спробуйте не планувати додаткових справ на день зйомки, щоби не поспішати та не нервувати. Нехай фотозйомка для вас буде схожою на маленьке свято, а не на іспит. Не хвилюйтесь, якщо протягом підготовки щось пішло не так, як вам би того хотілося - це не так важливо, як ваше самопочуття та настрій.

@2017  Олександра Злуніцина